Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

sabihafotoface 

Sevgili anneler, babalar, aile büyükleri ve yakınları, öğretmenler…

Yollarımızın bu satırlarda kesişmesi, çok yakınınızda bir çocuğun yetiştiğini gösteriyor. 
Oğlunuz, kızınız, yeğeniniz, torununuz, öğrenciniz belki de can dostunuzun çocuğu… Hangisi olursa olsun, o çok sevdiğiniz bir çocuk ve siz onu çok önemsiyorsunuz.

Çocuğunuzun gelişiminde bir sorunun varlığından kaygı duyarak bize ulaşmış olabilirsiniz. Ya da, çocuğunuzu bilinçli ve özenli bir şekilde yetiştirmek istiyorsunuz... Bilin ki, her durumda bilgi birikimimizi sizinle paylaşmak ve yardım etmek, varoluş nedenimizdir..

Biz, sizinle ortak bir amaca sahibiz; o da ülkemiz için, dünyamız için, geleceğimiz için sağlıklı ve mutlu bireyler yetiştirmek…Ama biliyorsunuz ki; sağlıklı gelişim sadece fiziksel boyuttan ibaret değil…

‘Sabiha Paktuna Keskin Çocuk Sağlığı ve Danışmanlık Merkezi’ olarak iş hedefimiz; mevcut durumları ne olursa olsun çocuklarımızı kendi potansiyellerinin elverdiği en üst seviyeye çıkartmak ve ortak yaşam kalitenizi artırmak…Bu hedefe giderken, gücümüzü çocuklara olan sevgimizden, sizlerle olan işbirliğimizden, beyin ve zihne olan ilgimizden, araştırmacı kimliğimizden, güncel literatür takibimizden, otuz yıllık akademik bilgi ve deneyimlerimizden alıyoruz.

Çalışırken; tanışmamızın başından itibaren olmayacak vaatlerde bulunmuyoruz. Gereksiz ilaç tedavileriyle çocuklarımızı, gereksiz tetkiklerle bütçelerinizi hırpalamıyoruz. Sadece ‘doğayı’ takip ediyor, evrensel bilgiyi kullanıyor “her beyin gelişmeye açıktır” sloganımız ve geliştirdiğimiz metodlarla, şeffaf ve dürüst bir iletişim içinde ve en doğal halimizle sizlerin yanında duruyoruz.

Toplumsal sorumluluk anlayışımız gereği çocuklarımız kadar siz ebeveynlerle de ilgilenmenin görevimiz olduğunu biliyoruz.

Onların sağlıkla, örselenmeden büyümeleri için birikimlerimizi ve metodlarımızı kitaplar, videolar, konferanslar, televizyon programları ve eğitimler aracılığıyla sizlerle paylaşıyoruz. Bu bilgilerden faydalandığınızı anlattığınız binlerce mektup, e-mail ve telefonlarınız için çok teşekkür ederiz. 

Sayfalarımıza hoş geldiniz.

Sabiha Paktuna Keskin Çocuk Sağlığı ve Danışmanlık Merkezi

 

 

 

Yasal Uyarı
Bu internet sitesindeki bilgiler iyi niyet prensibi ile sunulmaktadır. İlgi duyulan konulara ilişkin ‘genel’ bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. 
Ar-Şe Sağlık ve Eğitim Hiz. Tic. AŞ. okuyanların algılamasından kaynaklanan herhangi bir durumdan sorumlu tutulamaz.
Kaynak göstermek şartı ile yazı ve fotoğraflardan alıntı yapılabilir.